Dom

Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.

profil firmy
Luoyang Tailian New Materials Co., Ltd.

Ponad 60000 metrów kwadratowych powierzchni przy początkowej inwestycji 0,28 miliarda RMB (do 0,8 miliarda zgodnie z planem), firma Luoyang Tailian New Materials Co., Ltd. została założona w 2016 roku i znajduje się w Weiliu Road, East Industry Cluster of Yichuan County, Luoyang City , Prowincja Henan, specjalizująca się w produkcji standardowej cewki aluminiowej, blachy aluminiowej i dalszej folii aluminiowej na kondensator elektrolityczny (folia trawiona i folia formowana), taśma z folii aluminiowej, folia aluminiowa o strukturze plastra miodu, folia dekoracyjna i aluminiowa płyta PS.

Obecnie nasz zakład składa się z dwóch linii produkcyjnych folii aluminiowej of280 * φ850 * 2000 mm, linii do walcowania na zimno (szerokość 1850 mm), czterech 60-tonowych pieców do wyżarzania próżniowego, dwóch 60-tonowych energooszczędnych pieców do wyżarzania, dwóch pionowych maszyn do cięcia wzdłużnego, trzy poziome maszyny do cięcia wzdłużnego (szerokość 1650 mm), dziesięć linii do wytrawiania folii i formowanych folii, dwie linie do produkcji powlekanej folii do kondensatora super elektrolitycznego, standardowe laboratorium i inne urządzenia pomocnicze.

Jesteśmy wyposażeni w zaawansowany sprzęt, kompletne wyposażenie, doświadczony zespół zarządzający, badający i rozwijający się. Posiadamy wiele patentów krajowych na produkcję folii aluminiowej z katodą. Nasze produkty są powszechnie akceptowane przez klientów na rynku, tak dobre jak produkty japońskie i południowokoreańskie.

W obecnej sytuacji marketingowej będziemy nadal koncentrować się na jakości produktu i etyce marketingowej, aby rozwijać się wraz z naszymi klientami i dokładać wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi były na wiodącym poziomie w branży.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Aluminiowa folia dekoracyjna na sprzedaż dobra jakość Aluminiowa folia dekoracyjna na sprzedaż