Dom

Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Aluminiowa folia dekoracyjna na sprzedaż
dobra jakość Aluminiowa folia dekoracyjna na sprzedaż
Im Online Czat teraz
1 2 3 4
Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.
Widok roślin 1
Widok roślin 2
Widok roślin 3
Widok roślin 4

Widok roślin 1

Widok roślin 2

Widok roślin 3

Widok roślin 4

1 2
Luoyang Tailian New Material Co., Ltd. Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.
Innowacyjne przedsiębiorstwo nauki i technologii
Centrum Badań i Rozwoju Przedsiębiorstw Miejskich

Innowacyjne przedsiębiorstwo nauki i technologii

Centrum Badań i Rozwoju Przedsiębiorstw Miejskich

Centrum badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw komunalnych wyznaczone przez oddział NSTB Luoyang

 • Linia produkcyjna
  Nasza firma posiada dwa zestawy najbardziej zaawansowanej walcowni odlewniczej w przemyśle przetwórstwa aluminium (maks. Szerokość 1900 mm), jedną walcarkę do walcowania na zimno 1750 mm (AFC z automatycznym systemem kontroli kształtu płyty), 2 zestawy walcarki Zhuo Shen 2000 mm (AFC z płytą system automatycznej regulacji kształtu), linia elektroniczna korozji folii 16.

  Naszymi głównymi produktami są dekoracyjna folia aluminiowa, elektroniczna folia aluminiowa z dwóch serii, z których elektroniczne głębokie przetwarzanie folii aluminiowej, zbudujemy największy kondensator elektrolityczny katodowe przedsiębiorstwa produkujące folię aluminiową. Taiwan Co. Ltd. zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją, produkcją urządzeń do produkcji folii katodowych, ulepszonym doświadczeniem w sprzedaży produktów, japońską pomocą techniczną wspierającą rozwój technologii oraz współpracą techniczną z kilkoma krajowymi uniwersytetami. Kategorie produktów firmy obejmujące cały zakres korozji folii katodowej, folię katodową, detekcję jakości produktu według japońskich standardów EIAJ-RC-2364 i japońskiego JCC, z zaawansowaną technologią produkcji, dojrzałą technologią produkcji, ścisłą kontrolą procesu , niezawodny sprzęt do testowania, w celu zapewnienia jakości produktu, jakość osiągnęła międzynarodowy zaawansowany poziom podobnego marketingu produktów dla klientów, obejmujący główny krajowy i zagraniczny kondensator firmy produkcyjnej. Firma koncentruje się na zaawansowanym technologicznie talencie i gromadzeniu wiedzy technologicznej i aplikacji, ma profesorów na poziomie inżynierów i dwóch lekarzy, starszych inżynierów i profesora uniwersytetu w Departamencie współpracy firmy materiałów i wspólnie promują postęp technologiczny i innowacje technologiczne w celu zapewnienia produktów stale dostosować się do rozwoju rynku i popytu, opracować cel „wytwarzania produkcji”, „generowania rezerwy na badania”, aby zbudować światowej klasy produkcję aluminium w nowych przedsiębiorstwach materiałowych.

 • OEM / ODM
  Usługi OEM / ODM, które możemy dostarczyć:

  >> Wyżarzanie

  >> Walcowanie folii

  >> Rozcięcie

  >> Folia Trawienie

  >> Zwiększanie ciśnienia folii

 • R & D
  Nasza firma, Luoyang Tailian New Material Co., Ltd, została wyróżniona nagrodą „Innowacyjne Przedsiębiorstwo Naukowo-Technologiczne” przez rząd hrabstwa Yichuan; ponadto zostaliśmy mianowani przez Centrum Badań Naukowych i Technologicznych Miasta Luoyang jako Centrum R&D w City Enterprises.

  Wewnętrznie mówiąc o profesjonalizmie przemysłowym, grupa profesjonalistów z aluminium z Japonii itp. Od samego początku była zaangażowana w rozwój i badania całego naszego projektu, od odlewania aluminium, przez walcowanie do głębokiej obróbki aluminium, w tym trawienie folii aluminiowej zwiększanie ciśnienia itp.

Szczegóły kontaktu
Luoyang Tailian New Material Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Crystal Zhang

Tel: 86-379-69501777

Faks: 86-379-69501777

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)